Oficiálne stránky zastúpenia AutoSock v SR.

Autobusy, nákladné autá

Textilné snehové reťaze AutoSock pre nákladné autá a autobusy

Nákladné snehové reťaze AutoSock


Nórska spoločnosť AutoSock AS je vynálezca textilných snehových reťazí čiže zimné ponožky na pneumatiky. Patentované a certifikované textilné snehové reťaze AutoSock sú tiež k dispozícii pre nákladné vozidlá a autobusy. Majú väčšiu účinnosť ako oceľové snehové reťaze (viac TU )Zvyšujú priľnavosť pneumatiky na vozovke, ťah autá, kontrolu a bezpečnosť pri jazde na zasneženom alebo zľadovatenom povrchu ( maximálna rýchlosť do 50 km/h ). Textilné snehový reťaz nie je určený pre pneumatiky s hrotmi, na vozovky bez snehu alebo posypané štrkom.

Pri uviaznutí s autobusom alebo nákladným vozidlom v náhlej snehovej fujavici či na zľadovatenej ceste je najjednoduchšie riešenie, ako rozbehnúť a udržať vaše vozidlo v pohybe, textilné snehový reťaz AutoSock! Snehové řetezy majú hmotnosť menšiu ako 2 kg (1 pár) a montáž / demontáž je oveľa jednoduchšie a rýchlejšie ako bežné kovové montovateľné snehové reťaze. Dodnes sú snehové reťaze AutoSock pre autobusy a nákladné automobily prvý a jediný produkt, ktorý prešiel bezpečnostným a výkonovým štandardom PPP 53283 z TÜV SÜD , vyhovujúce tiež požiadavkám triedy vozidla "M3" z EEC OJ L225  vozidlá projektované a konštruované na prepravu osôb s viac ako ôsmimi sedadlami okrem sedadla vodiča as maximálnou hmotnosťou vyššou ako 5 ton. 

Snehová reťaz AutoSock pre autobusy a nákladné automobily sa skladá z miliónov vysoko výkonných vlákien s veľmi vysokým koeficientom trenia, ktoré sú usporiadané inteligentným spôsobom. Spoľahlivo priľnú pneumatiky auta k zasneženému alebo ľadovému povrchu, čím dáva vodičovi sebadôveru vďaka vynikajúcim jazdným vlastnostiam (ako "druhá koža" na pneumatike). Textilné laná reťaze AutoSock je synonymum pre bezpečnosť na vašich cestách v zimných mesiacoch.

Vlastnosti nákladných AutoSockov


Perfektný pomocník na zimu pre autobusy a nákladné vozidlá

Schválené štandardom pre bezpečnosť a výkonnosť PPP 53283: 2006 od TÜV SÜD , poprednými svetovými automobilkami a navyše aj ÖNORM V5121

Certifikovaný ako "ekvivalent snehových reťazí" čím ďalej vo viacerých krajinách

Použiteľné s hliníkovými ráfikmi (ALU) - dokonca aj keď kovové reťaze nie sú povolené

Neničí hliníkové ráfiky (ALU)

Kompatibilný so všetkými elektronickými bezpečnostnými systémami (ABS, ESP atď.)

Samovycentrování  - pohodlné pri jazde, nepôsobí hluk ani vibrácie

Jednoduchá a rýchla montáž / demontáž , a to aj v chladnom a nepriaznivom počasí

Ľahké a skladné

Recyklovateľné a šetrné k životnému prostrediu

Opakované použitie a možno prať v práčke

Obsah balenia - 2ks AutoSock, rukavice

AKO nasadiť AutoSock

v troch jednoduchých krokoch